Jak się ubrać na wesele?
jak się ubrać na wesele mężczyzna
Ceremonia zaślubin, a także wesele, to wydarzenia szczególne nie tylko dla młodej pary, ale również dla zaproszonych gości. Chcąc czuć się swobodnie i skupić się tylko na dobrej zabawie, należy dokonać odpowiedniego wyboru stroju. Co więc założyć na wesele? (więcej…)

Read More

Posted in Odzież Możliwość komentowania Jak się ubrać na wesele? została wyłączona
Jak się ubrać do teatru?
w co się ubrać do teatru
Choć jeszcze kilkadziesiąt lat temu dobór stroju do teatru był sprawą niezwykle skomplikowaną i obwarowaną wieloma warunkami, dziś możemy liczyć na nieco większą swobodę. Oczywiście nie oznacza to, że ubranie do teatru jest zupełnie dowolne. Postanowiliśmy więc wyjaśnić, na co warto się zdecydować, a czego kategorycznie unikać. (więcej…)

Read More

Posted in Odzież Możliwość komentowania Jak się ubrać do teatru? została wyłączona
Jak się ubrać do filharmonii?
jak się ubrać do filharmonii zimą
Koncert i gala w filharmonii to doskonałe okazje do tego, aby obcować z kulturą w szczególnym miejscu. Wymaga to jednak równie wyjątkowego ubioru. Z jego doborem wiele osób miewa problemy, dlatego postanowiliśmy przedstawić kilka praktycznych porad, które ułatwią kompletowanie odpowiedniej stylizacji. (więcej…)

Read More

Posted in Odzież Możliwość komentowania Jak się ubrać do filharmonii? została wyłączona
Jak zwęzić spodnie?
jak zwęzić nogawki w spodniach
Garderoba powinna zmieniać się z nami. Nie zawsze jednak wymaga to ciągłego kupowania nowych rzeczy – również te, które znajdują się w nasze szafie już od jakiegoś czasu, mogą ponownie stać się przydatne. Wystarczy zdecydować się na drobne przeróbki, takie jak chociażby zwężanie spodni i dostosowywanie ich do nowej sylwetki. (więcej…)

Read More

Posted in Spodnie Możliwość komentowania Jak zwęzić spodnie? została wyłączona
Jak poszerzyć spodnie w pasie?
jak rozciągnąć jeansy w pasie
Gdy zmienia się waga, część garderoby przestaje pasować. Rozwiązaniem tego problemu okaże się albo wymiana ubrań albo odpowiednie przerobienie już posiadanych. Zrobić można to na przykład ze spodniami, dopasowując je do sylwetki. Jak poszerzyć spodnie w pasie? Sprawdźcie nasze sposoby! (więcej…)

Read More

Posted in Spodnie Możliwość komentowania Jak poszerzyć spodnie w pasie? została wyłączona
Jak prać buty w pralce?
na jakim programie prać buty
Pozbycie się zabrudzeń z butów wielu osobom może wydać się niezmiernie trudne, zwłaszcza gdy jest to zaschnięte błoto, tłuste plamy bądź ślady trawy. Jak się jednak okazuje, ich czyszczenie nie musi być skomplikowane. Wystarczy bowiem postawić na pranie butów w pralce. Wyjaśniamy, jak to zrobić, by nie uszkodzić obuwia. (więcej…)

Read More

Posted in Buty Możliwość komentowania Jak prać buty w pralce? została wyłączona
Jak rozciągnąć za małe buty na szerokość?
jak rozbic ciasne buty w palcach
Nowe szpilki, baleriny czy też lakierki często potrafią znacząco poprawić nastrój i sprawić, że szary, ciężki dzień stanie się lepszy. Gdy jednak przychodzi nam korzystać z nich na co dzień, czasem okazuje się, że nie są one tak wygodne, jak mogło nam się wydawać. Wymagają rozbicia, które zmniejszyłoby nacisk na stopy. W niniejszym tekście podpowiemy, jak to zrobić. (więcej…)

Read More

Posted in Buty Możliwość komentowania Jak rozciągnąć za małe buty na szerokość? została wyłączona
Jak wyczyścić białe buty, które zżółkły?
jak wyczyścić białe tenisówki
Białe obuwie, choć jest niezwykle estetyczne i atrakcyjne dla oka, wyróżnia się zwiększoną podatnością na zabrudzenia. Z upływem czasu, takie buty mogą również poszarzeć i zżółknąć, przez co tracą na wyglądzie. Istnieją jednak sposoby na to, aby przywrócić ich naturalną biel. W poniższym tekście wyjaśniamy, jak czyścić białe buty bez obawy o ich uszkodzenie. (więcej…)

Read More

Posted in Buty Możliwość komentowania Jak wyczyścić białe buty, które zżółkły? została wyłączona
Jak wyczyścić zamszowe buty?
jak wyprać zamszowe buty
Zamsz to niezwykle atrakcyjny, ale również wymagający materiał. Jego naturalny wygląd zdecydowanie podwyższa walory estetyczne obuwia, jednak efekt ten zostanie utrzymany tylko wtedy, gdy zadbamy o właściwą pielęgnację. Największe trudności sprawia czyszczenie zamszu. (więcej…)

Read More

Posted in Buty Możliwość komentowania Jak wyczyścić zamszowe buty? została wyłączona